מי שלא נחשף אל עולם הכרטיסים, בטוח לא מתאר לעצמו בכמה משתנים מדובר ואיזו טכנולוגיה מתקדמת קשורה לתחום. האדם הממוצע מחזיק בכול רגע נתון לפחות בחמישה כרטיסים שכאלו. לדוגמה: כרטיס חבר קופת חולים, כרטיס אשראי, כרטיס מועדון בסופרמרקט, כרטיס תדלוק וכרטיס עובד. אנשים רגילים להשתמש בכרטיסים אלו, אך עם זאת מעולם לא באמת עצרו לתהות מה היה דרוש על מנת לייצרם. התעמקות נוספת בכרטיסים אלו מהר מאוד הייתה מעלה יתרונות ייחודים. על יתרונות אלו חשוב להקפיד, במיוחד אם אתם בעלי העסק שעומדים מאחורי הנפקת הכרטיס.

רושם

כך למשל אם אתה בעל עסק ואתה מבקש להנפיק לעובדים שלך כרטיס עובד ובמקביל כרטיס שי לחג, עליך לדעת אל איזה בית דפוס לפנות, כיוון שהתוצאה הסופית תלויה באיכות המקום אליו תפנה לטובת הדפסת כרטיסים מגנטיים, והיא זו שתשפיע על התגובות והיחס אותו תקבל בהמשך. כך שאם מדובר על כרטיס שקל לתפעול, ללא תקלות ואף בעל עיצוב שמושך את העין, ניתן ישר להשליך את כל ההתרשמות החיובית על ההתנהלות הכללית של בית העסק, כך שלא מדובר רק על כרטיס מתנה לעובד או ללקוח, אלא גם על "כרטיס הביקור" שלך שאחראי על הרושם הראשוני.

הדפסת כרטיסים

עיצוב

כל היופי בכרטיס, (מלבד מגוון הפונקציות שהוא מאפשר), זה שתמיד ניתן לשחק עם המראה שלו. כיוון שאף אחד אינו רוצה לשלם גם על שירות עיצוב וגם על שירותי הדפסת כרטיסים מגנטיים – עדיף לפנות למקום שמציע חבילה משתלמת שכוללת את כל הצרכים. על כן מקום מכובד שמדפיס כרטיסים שכאלו יחזיק לצד אנשי המקצוע ולצד מכונות משוכללות גם צוות שאחראי על כל נושא העיצוב. על צוות זה תהיה מופלת האחריות להשאיר מקום לתמונה, לכלול פס מגנטי ואף לאגוד את הכול ביחד לידי כרטיס מושך ואטרקטיבי.

טכנולוגיה

על מקום שעוסק בהדפסת כרטיסים מגנטים להחזיק מספר מכונות. כך שהם גם ייכללו לימינציה, גם יוכלו לספק כמויות גדולות, גם יוכלו להדפיס פרויקטים מאובטחים, גם לכלול פס מגנטי, גם פס חתימה או אפילו ברקורד.

סגירת תפריט