על מנת להדפיס כרטיסי עובד או כל כרטיס אחר יש צורך במדפסת כרטיסים מיוחדת. ישנם ארבעה סוגי מדפסות מרכזיים, לכל אחד מהם יתרונות ושימושים שונים. ישנם כרטיסים מסוגים שונים כמו מ PVCנייר ומפלסטיק. המדפסות הקטנות הן הסוג הראשון. מדובר בדגמים P100I P110I,P120. הסוג השני נו מדפסות כרטיסים בינוניות בגודלן בדגמים P330I, P430I . סוג שלישי של מדפסות כוללות למינציה ואבטוח עבור פרויקטים. סוג רביעי ואחרון הוא מדפסות מהירות המדפיסות באיכות גבוהה מאוד, אך ללא למינציה.

הדפסת כרטיסים במדפסת קטנה

מכונה מסוג זה הינה המשתלמת ביותר מבין שאר המדפסות בקטגוריית המכשירים השולחניים. ניתן להדפיס 200 כרטיסים בקסטת צבע בודדת למשלכרטיס חבר מועדון. השימוש במדפסת כרטיסים מסוג זה אידאלית לצורך מיידי ביחידות למספר מצומצם של עובדים. ניתן להדפיס באמצעותה תעודות מבקר, כרטיס מגנטי, כרטיסי סטודנט, מועדוני לקוחות, גיפט-קארד ועוד. העיצוב של מדפסת מסוג זה מיוחד שכן נעשה שימוש בקווים עגולים ופשוטים. המכונה קומפקטית ומאפשרת אכסון קל ונוח. הביצועים של מכשיר זה שקטים ונוחות המשתמש היא הקו מנחה.

מראה היי טק

עיצוב ההי טק של המכשיר יחד עם הביצועים הטובים והידידותיות למשתמש, יוצרים ביקוש גבוהה מאוד. המחיר של המדפסת הינו תמורה הולמת למשרד. ישנה אפשרות לנקות את הכרטיסים בעת שמכניסים את היחידות פנימה אל תוך המדפסת. ישנו מסךLCD  שמציג את שלב פעולת המכונה. המסך מתריע במקרה תקלה ומציג הודעות כדי לאפשר הפעלה פשוטה ונוחה. ישנן גרסאות המאפשרות הדפסה צבעונית, קידוד פס מגנטי וכרטיס רשת. הדגמים היוקרתיים כוללים גם תחנת קידוד לכרטיס חכם.

הדפסת כרטיסים באיכות צילום

המכונה נבדלת מיתר המכונות בכך שהיא מדפיסה ישירות על הכרטיסים. נעשה שימוש בסרט העברה מיוחד ולכן אין מגע כלל בין המכונה לכרטיס. התמונה נצרבת בחום גבוה על גבי הכרטיס ולכן מתקבלת תמונה טובה ועמידה לאורך זמן רב. מדפסות אלה מאושרות על ידי מעבדות הבטיחות המחמירות ותקן הבטיחות שלהן מעיד על איכות. למכשיר זה ישנו מתקן למינציה מתקדם שמגן מפני שחיקה. אבטחת הכרטיסים ברמה גבוהה בזכות השימוש בלוגו החברה כהולוגרמה על דבי רדיד העטיפה, ובכך מונעים זיופים.

המדפסת הנמכרת בעולם

מכשיר זה מיועד להדפסת כרטיסים גם בכמויות גדולות ונותן מענה לצורך במדפסת כרטיסים עם מינימום תקלות. המכשיר ממתממשק עם רוב התוכנות הקיימות לעיצוב כרטיס ומאפשר לייצר במהירות עיצוב ולהדפיס את היחידות. ניתן להדפיס באמצעות תוכנות אופיס מוכרות גם על פני כרטיסי PVC. מוצר מסוג זה אידאלי לחנויות גדולות או רשתות קטנות. ניתן להשתמש בה גם עבור מפעלים מרובי עובדים כמו גם בתי חולים, מוסדות להשכלה גבוהה, וכרטיסי אוכל.
במדפסת זו קיים מנגנון לניקוי כרטיסים אוטומטי שמציע על פני מסך LCD את הוראות התפעול כדי להקל על המפעיל. ניתן להדפיס בצבע, עם קידוד לפס מגנטי, יחד עם כרטיס רשת. בקלות ניתן להפיק כרטיסי עובד חכמים.
הדפסת כרטיסים
הדפסת כרטיסים
סגירת תפריט