קיימות בשוק חברות רבות אשר מדפיסות כרטיסים, כמו בכל דבר, כדאי לפנות למומחים. אם בחרת באופציה של הדפסת כרטיסי ביקור, הנפקת כרטיס חבר לנוסע המתמיד, או חבר למועדון צלילה או כל כרטיס אחר לוח שנה, עובד, סטודנט אט שי חשוב למצוא חברה שתלווה אותך בכל התהליך. בעיצוב בעריכה בהדפסה ובהפצה. נציג כמה רעיונות גדולים לכרטיסים מעוצבים.

חושבים רחוק חושבים שקוף

הצעקה האחרונה, כרטיס פלסטיק שקוף, דומה במידותיו לאשראי, או כרטיס חבר מועדון, רק שפלסטיק שקוף משדר יוקרה לבית העסק או החברה ואפשרויות העיצוב הן בלתי מוגבלות. תחשבו על מעצב פנים שנותן ללקוח כרטיס ביקור שקוף ומעוצב בצורה לא רגילה. מה הדבר הראשון שעולה למקבל בראש מה הוא מבין על המעצב איזה רושם המעצב משאיר? פלסטיק שקוף שווה אלף מילים.

על משולב שמעת

כרטיס מועדון משולב בעובי של אשראי אליו מוצמדים שני כרטיסים האחד, הוא המחזיק מפתחות גימיק חכם שכובש את העולם, השני מתנה או הנחה או מבצע, הטבה מסוימת כל שהיא. הכרטיס מגיע עם מגוון יכולות זיהוי כמו פס מגנטי, ברקוד או מספר רץ. הבסיס שלו מהווה כניסה למועדון לקוחות. הוא מעוצב בצורה אשר מושכת את העין אי אפשר להישאר אדיש לכרטיס שכזה . כרטיס נשבר מתאים לסוגים רבים של עסקים בין אם מדובר בחנות ברשת או אפילו במוסד להשכלה גבוהה.

מחלקת עיצוב

חברה להדפסת כרטיסים מחזיקה אנשי קריאטייב אשר יעזרו לך להדפיס את החלום שלך. גם אין לך עיצוב אל דאגה עומדת בפניך מחלקה מקצועית אשר תעזור לך בכל התהליך החל בעריכת הכרטיס,עיצובו ייצור ועד השלב האחרון והסופי של ההפצה ללקוח. בכל שתבחר בין אם מדובר בכרטיס חבר, או מועדון, כרטיס ביקור או בהדפסה על מוצרי פרסום וקד"מ. תמיד תשאף למקוריות בעיצוב.

לחסוך בזמן

אתה מנפיק מאות כרטיסים, תחסוך זמן מיותר, אתה יכול להזמין לעסק שלך מכונה להדפסת כרטיסים, קיימים כמה סוגים של מכונות עליך לבחור איזה מכונה מתאימה לאופי העסק שלך תתייעץ עם המומחים בדבר וכבר תוכל להנפיק בכוחות עצמך. תזכור, אתה לא לבד יש את מחלקת השירות הטכני שזמינה לכל שאלה.

תראה ללקוח מי אתה

כרטיסים מעוצבים תמיד כיף לקבל, הלקוח מקשר בין איכות והסגנון לעסק עצמו לכן חשוב לשמור על סטנדרט גבוה, להדפיס כרטיסים איכותיים ברמת גימור מושלמת. כרטיס חבר זה לא סתם שייכות תראה ללקוח כמה אתה משקיע אחרי הכל זה באמת מה שאתה עושה.

סגירת תפריט