כרטיסים מגנטיים יכולים להיות עבור עובדים, כרטיס מועדון לקוחות, סטודנטים, כרטיסי חיוג, סידורים בנקאיים, תדלוק, מתנה לחג ועוד. כרטיסים אלו מאוד פופולאריים בעיקר כיוון שהם גם מכילים פרטים מזהים וגם מאפשרים אופן תפעול פשוט ונוח, כך שניתן להיכנס דרכם אל מאגר מידע אשר מאפשר מעקב אחר רכישות, תאריכים, שעות וסטטוס. על כן כאשר מבקשים ליצור כרטיס שכזה, יש לוודא שפונים אל בית עסק איכותי, אל בית עסק שמבצע את הדרישה על הצד הטוב ביותר, וזאת על מנת למנוע אי נעימויות בהן פתאום מגלים שהכרטיס אינו עובד או פגום.

הכול כלול

כאשר מחפשים אחר מקום לטובת הדפסת כרטיסים מגנטיים, יש לוודא שמדובר במקום איכותי, בעל וותק ועם ניסיון. יש לוודא שמדובר במקום שבמקביל לעובדה שהוא מאפשר להדפיס על גבי הכרטיס כל עיצוב רצוי, הוא גם מאפשר ליצור בקרה פנימית. על כן לפני שסוגרים פרטי הזמנה יש לוודא שהכרטיס מכיל פס מגנטי, צריבה וקידוד, ברקורד, אמצעים נגד זיוף ועוד. כמובן שלא כל לקוח זקוק לכל האלמנטים המצוינים, אך טוב לדעת שאם יתעורר הצורך, יהיה מענה זמין.

כרטיס מגנטי – היתרון שלכם

הרבה עסקים תוהים איזו מתנה להעניק לעובדים שלהם. איזו מתנה תעמיד אותם באור חיובי ותגרור תגובות נלהבות. תמיד מושקעת בכך הרבה מחשבה כיוון שעובד מרוצה הנו עובד שמעניק יותר תפוקה ובנוסף עובד מרוצה הנו עובד שמספק שירותי פרסום יותר חיוביים וזאת עוד מבלי שהתבקש. על כן מוטב להכיר את האופציה המשתלמת של גיפט קארד. כרטיס זה ישר ממקם את העסק ביחד עם שאר העסקים הגדולים והמצליחים. כך שלאחר שעלה הרעיון, יש לפנות אל מקום שיודע ליצור את הכרטיס באופן איכותי ואף מהיר, בכמויות גדולת ואף בכמויות קטנות.

לא רק הדפסה

אנשים לא לוקחים בחשבון, (עד שהם נכנסים לסיטואציה), אך שירות של הדפסת כרטיסים מגנטיים אינו כולל רק ייצור, אלא לעיתים גם תהליך עיצובי. על כן מומלץ לבחור בחברה שכוללת גם מעצבים, כך שניתן יהיה לכלול בכרטיס גם, עיצוב אישי, הולוגרמות, פס החתמה, מגוון תמונות ועוד.

הדפסת כרטיסים מגנטיים, כרטיס מגנטי
הדפסת כרטיס מגנטי, כרטיסים מגנטיים
סגירת תפריט